CineStarRefresh pro multiplex

CineStar je s 13 multikiny jedním z největších multiplexů v ČR. Kina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou, dokonalým zvukem a multikino na Andělu v Praze disponuje také dvěma luxusními sály Gold Class. Během naší spolupráce jsme klientovi pomohli s řadou projektů, aby na webu CineStaru našli návštěvníci vždy to, co potřebují.

Webové stránky

Web cinestar.cz od nás dostal nový vzhled, ale nejen to. Zjednodušili jsme propagaci filmových novinek na hlavní stránce a vytvořili prostor pro akce CineStaru, které byly původně skryté v menu. Novinky a akce lze nyní jednoduše upravovat přes administraci a provozovatel má web plně pod kontrolou. V hlavním menu jsme zdůraznili nejpoužívanější stránky.

Nová podoba programu

Zpřehlednili jsme program, který je nejnavštěvovanější stránkou webu. Umožnili jsme snadné přepínání nejbližších dnů a seskupili termíny do časových pásem. Po najetí na čas promítání nově vidíte délku filmu i odhadovaný konec.

Vizualizace sálu

Součástí rezervace vstupenek je i výběr sedadel. Pro CineStar jsme připravili grafiku s reálným rozmístěním sedadel vybraného sálu. Hravé postavičky ukazují také aktuální obsazení sálu.

CineStar pro firmy

Firmám nabízí CineStar dárkové poukázky, možnost pronájmu sálů i uzavřených filmových projekcí.

Zjistili jsme, že současný web pro firmy potřebuje nejen redesign, ale také novou strukturu a způsob objednávek. Uspořádali jsme proto workshop s pomocí přístupu Human Centered Design. Jde o soubor technik a procesů, které se zaměřují na člověka a umožňují tak nacházet nová konstruktivní řešení stávajících problémů. HCD vychází vždy z informací od koncových uživatelů a může se zaměřit na jejich skutečné potřeby.

Analýza zákazníka

V rámci workshopu jsme vytvořili zákaznické profily pro dvě nejdůležitější skupiny zákazníků – první kupuje poukázky, druhá si pronajímá sály pro firemní akce.

Zjistili jsme cenné informace, na základě kterých jsme oběma skupinám definovali řadu otázek. Na ně jsme pak v našem řešení hledali odpovědi.

CineStar Club

CineStar Club je věrnostní program, díky kterému získají zákazníci zvýhodněné členství i slevy na představení a občerstvení. Svůj účet spravují jednoduše přímo na webu. Vytvořili jsme „hvězdný” styl CineStar Clubu, který se promítá celou komunikací – od klubových kartiček až po obaly na popcorn.